Nauka makijażu dla potrzeb własnych

Nauka w grupie

TWOJE KORZYŚCI

 

 

Samodzielnie wykonasz własny makijaż (dzienny i wieczorowy)

Dowiesz się, jakie kolory cieni pasują do Twoich oczu oraz jakie kosmetyki powinnaś stosować do swojej urody

Dowiesz się, jak pięknie wyglądać każdego dnia

Poznasz tricki wizażowe, które ułatwią Ci wykonanie codziennego makijażu

Otrzymasz KOLOROWY KONSPEKT z rysunkami instruktażowymi i zagadnieniami

Otrzymasz OZDOBNY CERTYFIKAT potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu

TWOJA PAMIĄTKA ZE SZKOLENIA: zdjęcie z makijażem w formie cyfrowej

TWÓJ PREZENT:

KARTY Z MAKIJAŻAMI – wzory makijaży krok po kroku. PORADNIK MAKIJAŻOWY

Indywidualne lekcje

MISTRZOWSKI MAKIJAŻ

Myślę, że każda z Was chciałaby nauczyć się robić piękny makeup. Ważne jest dopasowanie odpowiedniego podkładu, różu, cieni, szminek, kredek. Jako makijażystka zdradzę Ci nowe techniki aplikowania kosmetyków, które pozwolą podkreślić to, co w urodzie masz najpiękniejsze. Dzięki warsztatom wyjdziesz piękniejsza i bardziej świadoma SWOJEGO WIZERUNKU. Nauka dotyczy nie tylko makijażu , ale też odpowiedniej pielęgnacji skóry.

Dlatego każde zajęcia proponuję rozpocząć od demakijażu. Już na początkowym etapie poznasz techniki aplikacji poszczególnych kosmetyków, co wpłynie na znakomitą trwałość i estetykę makijażu. Podczas lekcji prezentuję przydatne triki np. demakijaż skóry wacikami w kierunku boków twarzy , nie w dół, bo to powoduje rozciąganie twarzy. Demakijaż rzęs, który polega na przytrzymywaniu wacików nasączonych płynem, nie polecam tarcia rzęs gdyż każda rzęsa jest bardzo ważna.

Poznaj świeże, kreatywne spojrzenie na sztukę makijażu. Zapraszam na indywidualne warsztaty makijażu. Naukę polecam paniom, które chcą uzyskać wiadomości na temat swojej urody  z możliwością kreowania makijażem własnego wizerunku. Na zajęciach zdobędziesz umiejętności potrzebne do wykonania makijażu dziennego, wieczorowego, okolicznościowego z zastosowaniem trików upiększających. Tą wiedzę  z pewnością wykorzystasz do codziennego makijażu oraz na wielkie wyjścia. Dowiesz się jakie kolory cieni pasują do Twoich oczu, jak prawidłowo wymodelować ich kształt, by nadać twarzy świeżości. Dowiesz się również w którym miejscu nałożyć róż, oraz jak stosować do swojej urody inne kosmetyki kolorowe. Poznasz sposoby na zniwelowanie cieni pod oczami oraz techniki modelowania kształtu ust. Nauka makijażu odbywa się w miłej atmosferze przy kawie, herbatce i poczęstunku.

[1]
Copyright © STUDIO WIZAŻU
Powered by: Talem Technologies