Inne

Makijaże inne niż wszystkie...

 

 

Makijaż nowoczesny

 

 

Stosuję:

 

·          nowoczesne kosmetyki i techniki makijażu

·          ekskluzywne preparaty upiększające

·          zaawansowane techniki makijażu oka

·          nowoczesne sposoby konturowania i cieniowania oka

·          nowe techniki aplikacji podkładu i komponowania barw

·          techniki makijażu stosowane przez międzynarodowych wizażystów

·          najnowsze techniki pracy

 

W ramach makijażu nowoczesnego wykonuję:

 

makijaże smoky eyes, makijaże kontrastowe, makijaże kreatywne - fashion, makijaże biżuteryjne  

 

 

   

Makijaż Międzynarodowych Wizażystów


Jeśli chcesz by Twój makijaż przyciągnął uwagę nie tylko mężczyzn ...  Jeśli chcesz być Gwiazdą wieczoru…

Jeśli chcesz wyglądać oszałamiająco…


 

Wybierz makijaż wykonany tą techniką!!!


Intensywny, pełen barw lub z jednym akcentem koloru, wybór należy do Ciebie. Decydując się na tą technikę makijażu Twoich oczu zobaczysz grę kolorów i intensywność barw. Jeszcze nigdy Twoje spojrzenie nie miało tak wyrazistego charakteru! Możesz wybrać ten makijaż na wieczór, ale również na dzień, jeśli wychodzisz na spotkanie z przyjaciółmi, na popołudniowe party, jeśli wyjeżdżasz i potrzebujesz czegoś ekstra lub jeśli chcesz podkreślić Swój niepowtarzalny styl… zafunduj sobie makijaż inny niż wszystkie! Pomogę Ci wybrać wyrafinowaną kompozycję barw idealnie podkreślającą Twoje piękno. To makijaż dla zmysłowej, pewnej siebie kobiety lub dla tej, która poszukuje czegoś nowego, unikalnego, czegoś naprawdę wyjątkowego!

 

 

MAKIJAŻ ODMŁADZAJĄCY

 

Wygląd kobiety jest uwarunkowany wieloma czynnikami. Oprócz czynników genetycznych o stanie cery świadczy rodzaj skóry, sposób jej pielęgnacji, tryb życia, sposób odżywiania, praca hormonów oraz zdrowie psychofizyczne.Kiedy pragniemy szybko poprawić jakość skóry najczęściej stosujemy swoje sprawdzone metody. By pogłębić ten efekt proponuję rodzaj makijażu, który w widoczny sposób sprawi, że będziesz wyglądać bardziej wypoczęta i zrelaksowana, po prostu młodziej.
 

W skład makijażu wchodzi: nałożenie odpowiedniego podkładu, odpowiedni dobór kolorów cieni i różu, korekta oka za pomocą makijażu, korekta łuku brwiowego i ust, modelaż twarzy, w tym zniwelowanie niedoskonałości takich jak: niezdrowy koloryt, zmarszczki, sińce pod oczami, różnego rodzaju plamy itd. Efekt: odświeżona i ożywiona cera!!!


SPECJALNY DOBÓR KOLORÓW OPTYCZNIE ODMŁADZAJĄCYCH CERĘ!

 

[1]
Copyright © STUDIO WIZAŻU
Powered by: Talem Technologies