Polecam

Sztuka Wizażu w Nowoczesnej Odsłonie

 

 

POLECAM USŁUGI

 

 

Ważne byś dostrzegła swoje atuty.

Odpowiednia stylizacja i makijaż potrafią zdziałać cuda. Panie często zadają mi pytania: jak ukryć makijażem opadającą powiekę, jak powiększyć oczy, jak zatuszować niedoskonałości, jak pozbyć się makijażem wystających policzków, jak sprawić, by twarz była szczuplejsza, czy bardziej okrągła. Dlatego polecam Lekcje indywidualne makijażu, na których nauczę Cię jak wyeksponować, to co w sobie najbardziej lubisz. Naukę wykonania profesjonalnego makijażu prowadzę w zaciszu Pracowni Wizażu w atmosferze, która pozwala w pełni się zrelaksować. W wyjątkowych sytuacjach u klientki. Wykonam dla Ciebie piękny makijaż i nauczę Cię profesjonalnego makijażu, m.in. nauczę Cię jak rozróżniać temperaturę barw, jak zrobić makijaż korekcyjny, upiększający, dzienny i wieczorowy. Zapewnię profesjonalne kosmetyki i pędzle do pracy. Polecam wszystkim paniom odświeżenie swojego wizerunku lub stworzenie nowego image.

 

Indywidualne lekcje dadzą Ci większą większą świadomość dobrego wizerunku. Twój makijaż po odbytych lekcjach, nie będzie już przypadkowy. Wskażę Ci kolory, które pięknie wydobędą kolor Twojej tęczówki oczu.

Czytaj więcej ...

 

W analizie kolorystycznej doradzę kolory, jakie powinnaś stosować, byś codziennie wyglądała i czuła się fantastycznie! Dobiorę odpowiednią biżuterię i perfumy oraz kolor włosów, jak również potrzebne kosmetyki do wykonania makijażu, tak byś czuła się wyjątkowo! Jeśli pozwolisz pomogę wyeliminować kosmetyki nieprzydatne i wybiorę te, które najlepiej podkreślą Twoją urodę. Umówię się z Tobą w dogodnym terminie.  

 

Zestawienia kolorystyczne na różne okazje ,czyli z czym łączyć poszczególne kolory. Pomogę skompletować kolorystycznie strój na każde wyjście: strój dzienny, biurowy, wizytowy, na różne okazje. Zestawienia kolorystyczne na wyjścia takie jak: na drinka, z przyjaciółmi, randka, strój na kort tenisowy, na konferencję szkoleniową, wyjazd integracyjny, zakupy, uczelnię, na szczególny wieczór lub na inne okazje. Kontrasty i harmonie w ubiorze. Podpowiem nowe inspiracje kolorystyczne, elektryzujące połączenia, oryginalne zestawienia, a także dobór koloru butów. Dowiesz się jak zestawiać odcienie nasycone i wyraziste, a w jakich zestawieniach wyglądają ciekawie kolory blade. Dowiesz się również co to są odcienie neutralne i z czym je łączyć. Dzięki tej usłudze dowiesz się, które kolory dodają elegancji, które wyciszają, które dodają świeżości, a które rozweselają kompozycje. Polecam szczególnie po wykonanej analizie kolorystycznej. Otrzymasz kolorowy konspekt z informacjami.  

 

Analiza strukturalna twarzy.

To matematyczny pomiar proporcji twarzy. Wskażę w którym miejscu powinnaś zastosować róż i modelarz, dowiesz się jak skorygować makijażem proporcje brwi, dzięki czemu wykonasz swój codzienny makijaż i poznasz indywidualnie dobrane techniki: wykonania kreski, modelowania kształtu oczu przy pomocy cieni do powiek, malowania ust. Wskażę techniki korekty ewentualnych defektów twarzy i skóry, zaprezentuję w danym przypadku techniki makijażu. Otrzymasz indywidualnie opracowany konspekt.

 

Dobór cieni do tęczówki oczu z projektami.

Każda z nas pragnie poznać kolory, które optycznie powiększą oczy lub kolory, które optycznie zmniejszą (w przypadku wypukłych). Dzięki tej usłudze dowiesz się, które kolory cieni pięknie wydobędą kolor Twoich oczu, a których kolorów nie powinnaś stosować, ponieważ są niekorzystne. Indywidualne projekty makijażu wskażą Ci techniki łączenia kolorów na powiece. To gotowa recepta na piękne makijaże: na dzień, na wieczór i na wyjątkową okazję. Kolory cieni dobieram w usłudze: Nauka makijażu.


Prywatna sesja zdjęciowa - własne Portfolio.

Cudownie być piękną i wyglądać pięknie! Jeśli tak chcesz się czuć każdego dnia patrząc na swoje zdjęcia to ta usługa jest idealna dla Ciebie. Zespół profesjonalistów stworzy dla Ciebie indywidualną sesję. Stylistka, kolorystka-wizażystka, fryzjer i fotograf stworzą Twój wizerunek w nowym wydaniu. To niezwykła pamiątka na całe życie, ale i możliwość zobaczenia się w nowym świetle. Możliwość wyboru stylizacji. Otrzymasz profesjonalne portfolio ze zdjęciami. 

Czytaj więcej ...

 

Szkolenia / kursy / indywidualne lekcje / instruktaże. Zapraszam:

·         Jeśli potrzebujesz instruktażu w codziennym makijażu - Indywidualna nauka makijażu.

·         Jeśli chcesz zmienić swój wizerunek lub jesteś zainteresowana uatrakcyjnieniem obecnego wyglądu.

·         Jeśli rozpoczęłaś już przygodę z makijażem i chcesz poznać najnowsze techniki pracy oraz ciekawe makijaże.

·         Jeśli chcesz pogłębić swoją wiedzę dotyczącą wizażu.

·         Jak również zapraszam: uczennice szkół kosmetycznych, salony kosmetyczne zainteresowane nauką makijażu, by wprowadzić ofertę wykonania profesjonalnego makijażu w  salonach.

Kurs podstawowy  Czytaj więcej ...

Kurs I stopnia  Czytaj więcej ...

Kurs II stopnia  Czytaj więcej ...

Kurs dla potrzeb własnych  Czytaj więcej ...

Kurs kreatywny makijażu oczu  Czytaj więcej ...

Kurs analizy kolorystycznej  Czytaj więcej ...

 

 

[1]
Copyright © STUDIO WIZAŻU
Powered by: Talem Technologies