Produkty LR Health & Beauty Systems

 

 

 

· zdrowotne: suplementy diety, herbaty
· makijażowe pielęgnacyjne, kolorowe: mineralne, ekskluzywne Deluxe, na bazie aloesu
· Aloe vera żele do picia
· serie lecznicze z jonami srebra, Aloesem
· dla skóry wymagającej i dziecięcej
· do regulacji masy ciała
· higieniczne codziennego użytku
· do pielęgnacji i stylizacji włosów oraz biżuteria


Każdy produkt jest dostarczany do Państwa wprost ze sklepu firmy LR Health&Beauty Systems. Otrzymujesz w ten sposób gwarancję: najniższych cen, oryginalności produktu oraz profesjonalnej obsługi.Seria Nanogold. Czyste złoto i czysty jedwab w skali nano to optymalna ochrona skóry przed przedwczesnym starzeniem spowodowanym działaniem światła. Kompleks subtancji czynnych Nanogold & Silk może skutecznie wchłaniać promienie UVA i redukować uszkodzenia. Każdego dnia nasza skóra narażona jest na działanie światła dziennego, co może prowadzić do powstawania widocznych oznak przedwczesnego starzenia. Jedwab wspomaga syntezę kolagenu, przez co skóra pozostaje elastyczna i młoda. Dodatkowe ubstancje czynne dopełniają serię produktów dla idealnej ochrony skóry.

Krem na dzień z serii Nanogold jest przeznaczony do cery normalnej i suchej. Główne zadania: absorpcja UVA, zapobieganie i ochrona. Wysoce wydajny krem na dzień z innowacyjnym i ekskluzywnym systemem substancji czynnych. Kompleks Nanogold Silk długotrwale chroni skórę w ciągu dnia przed skutkami promieniowania UVA zawartego w świetle dziennym. To właśnie ono w przeważającej części odpowiedzialne jest starzenie skóry spowodowane działaniem światła, tzn. fotostarzenie. Ta funkcja ochrony zostaje wzmocniona przez Uvinul A Plus oraz Aglycal. Uvinul A Plus działa jak zewnętrzna tarcza ochronna i pierwsza bariera dla intensywnego promieniowania UVA. Aglycal hamuje powstawanie wolnych rodników. Nakładaj codziennie rano. Krem jest idealny jako baza.

Krem na noc z serii Nanogold jest przeznaczony do cery normalnej i suchej.

Działanie: odbudowa kolagenu, ochrona i regeneracja. Bogaty krem na noc z ekskluzywnym kompleksem substancji czynnych. Kompleks Nanogold, Silk regeneruje skórę w nocy i wspiera tworzenie endogennego kolagenu. Ta funkcja wspierana jest przez substancję czynną SYN-COLL, która przywraca skórze jej pierwotną elastyczność i sprężystość. Nakładaj codziennie wieczorem na oczyszczoną i stonizowaną skórę. Z tej serii polecam również krem oczyszczający do codziennego stosowania z dodatkiem olejku z zarodków ryżu i tonik. 

Zalety stosowania serii Nanogold: zapobieganie starzeniu się skóry, walka z pierwszymi zmarszczkami, ochrona skóry przed promieniowaniem, aktywizacja produkcji kolagenu w skórze, absorbowanie wolnych rodników, regeneracja komórek, bez barwników. Ekskluzywna formuła: złoto (drogocenny kruszec) i jedwab (król włókien). Najnowsze odkrycie kosmetologii: Uvinul A Plus oraz SYN-Coll.

 

UCZCIWE WARUNKI WSPÓŁPRACY


- nie ma obowiązku zakupu co miesiąc

- możesz zamawiać na dowolną kwotę

- możliwość zwrotu towaru do 2 miesięcy

 
Zapraszam do kontaktu bezpośredniego i do miłej współpracy

Pracownia Wizażu
Marzena Marcinkowska


Miejsce:
Pracownia Wizażu
ul. Sokola 3/54,
wejście w podwórzu
Atelier III Piętro, domofon 54
Kontakt: tel.512 265 001

mm75@wp.plPowrót
Copyright © STUDIO WIZAŻU
Powered by: Talem Technologies