Pudry Hollywood

 

 

Pudry Hollywood - Twoi specjaliści od piękna:

 

Wypiekany ekskluzywny puder Deluxe z lusterkiem i gąbką - puder brązujący: Zatrzymaj lato to kulisty nowoczesny puder, zapewnia doskonały piękny efekt opalonej skóry, atrakcyjny i promienny wygląd dzięki złotym subtelnym refleksom, delikatna i miękka konsystencja pudru zapewnia długotrwały makijaż.

 

Puder uniwersalny Multitalent: idealny dla każdego odcienia skóry. Składa się z trzech kolorów: żółty maskuje cienie i niedoskonałości, beżowy podkreśla naturalny odcień skóry, maskuje przebarwienia, zielony maskuje pajączki i wyrównuje koloryt skóry; puder zapewnia nieskazitelną gładką cerę.

 

Puder dwa kolory: specjaliści na dzień i na wieczór teraz w jednym pudrze. Składa się z dwóch kolorów: żółty jest idealny dla porannej świeżości, tuszuje cienie i niedoskonałości oraz dba o promienną cerę. Fiolet dba o świeżą i witalną cerę również wieczorem, odbija światło i odżywia poszarzałą cerę.

 

Puder wielofunkcyjny Doskonała Cera: wysokiej jakości puder wielofunkcyjny, lekka i mikroskopijna tekstura dba o jedwabiste, transparentne i równomierne wykończenie makijażu. Redukuje połysk i wyrównuje tonację cery dla naturalnego wyglądu. Dwa odcienie pozwalają na optymalne dopasowanie intensywności koloru do każdego typu cery.

 

 


Powrót
Copyright © STUDIO WIZAŻU
Powered by: Talem Technologies