MICROSILVER

MICROSILVER

MICROSILVER

 

 

Skórze z niedoskonałościami pomogą kosmetyki Microsilver PLUS z czystym srebrem: krem do mycia stosuj do oczyszczania cery, krem do twarzy stosuj po myciu twarzy. efekt: redukcja niedoskonałości. Sekretem serii Micrisilver plus je st jedyna w swoim rodzaju substancja czynna MICROSILVER BG o działaniu antybakteryjnym. Składa się ona z czystego, sproszkowanego srebra z wysoce porowatą, gąbczastą strukturą. MICROSILVER BG jest obecny we wszystkich produktach serii w połączeniu z róznymi związkami cynku i dekspantenolem. Srebroszary kolor produktów to niewotpliwa cecha jakości.

 

Działanie: antybakteryjne tzn. usuwa niepożądane bakterie, chroni przed rozwojem bakterii. Połączenie substancji czynnych LR działa potrójnie: antybakteryjnie, regulująco i stabilizująco.

Potwierdzona skuteczność przeciw zanieczyszczeniom skóry: zanieczyszczenia skóry powstają na skutek nadmiernej pracy gruczołów łojowych znajdujących się w skórze. Jeśli gruczoły łojowe są zatkane, tworzą idnealne warunki dla rozmnażania się mikroorganizmów. Produkty do pielęgnacji twarzy MICROSILVER PLUS oczyszczają skórę i przeciwdziałają niepożądanym bakteriom. Kwas salicylowy otwiera pory, składnik Defensil działa przeciwzapalnie.

Zastosuj dwa kroki:

1 KROK Oczyszczanie: łagodne i głębokie oczyszczanie, otwiera pory

2 KROK Pielęgnacja: redukuje zanieczyszczenia, poprawia wygląd skóry, działa kojąco na skórę.

Seria posiada pieczęć Dermatest, jest bez parabenów, bez barwników. Potwierdzona skuteczność: 100 procent osób wskazało na wysoką tolerancję kremu na twarzy. 85 procent potwierdziło redukcję zanieczyszczeń skóry.

 

[1]
Copyright © STUDIO WIZAŻU
Powered by: Talem Technologies