Przewodnik LR

NANOGOLD

Czyste złoto i czysty jedwab w skali nano to optymalna ochrona skóry przed przedwczesnym starzeniem spowodowanym działaniem światła. Kompleks subtancji czynnych Nanogold & Silk może skutecznie wchłaniać promienie UVA i redukować uszkodzenia. Każdego dnia nasza skóra narażona jest na działanie światła dziennego, co może prowadzić do powstawania widocznych oznak przedwczesnego starzenia. Jedwab wspomaga syntezę kolagenu, przez co skóra pozostaje elastyczna i młoda. Dodatkowe ubstancje czynne dopełniają serię produktów dla idealnej ochrony skóry.

Krem na dzień z serii Nanogold jest przeznaczony do cery normalnej i suchej. Główne zadania: absorpcja UVA, zapobieganie i ochrona. Wysoce wydajny krem na dzień z innowacyjnym i ekskluzywnym systemem substancji czynnych. Kompleks Nanogold Silk długotrwale chroni skórę w ciągu dnia przed skutkami promieniowania UVA zawartego w świetle dziennym. To właśnie ono w przeważającej części odpowiedzialne jest starzenie skóry spowodowane działaniem światła, tzn. fotostarzenie. Ta funkcja ochrony zostaje wzmocniona przez Uvinul A Plus oraz Aglycal. Uvinul A Plus działa jak zewnętrzna tarcza ochronna i pierwsza bariera dla intensywnego promieniowania UVA. Aglycal hamuje powstawanie wolnych rodników.

Sposób użycia: nakładaj codziennie rano. Krem jest idealny jako baza.

Krem na noc z serii Nanogold jest przeznaczony do cery normalnej i suchej.

Działanie: odbudowa kolagenu, ochrona i regeneracja. Bogaty krem na noc z ekskluzywnym kompleksem substancji czynnych. Kompleks Nanogold, Silk regeneruje skórę w nocy i wspiera tworzenie endogennego kolagenu. Ta funkcja wspierana jest przez substancję czynną SYN-COLL, która przywraca skórze jej pierwotną elastyczność i sprężystość.

Sposób użycia: nakładaj codziennie wieczorem na oczyszczoną i stonizowaną skórę.

Z tej serii polecam również krem oczyszczający z dodatkiem olejku z zarodków ryżu i tonik z dodatkowym składnikiem: pantenol.

Zalety stosowania serii Nanogold: zapobieganie starzeniu się skóry, walka z pierwszymi zmarszczkami, ochrona skóry przed promieniowaniem, aktywizacja produkcji kolagenu w skórze, absorbowanie wolnych rodników, regeneracja komórek, bez barwników. Ekskluzywna formuła: złoto (drogocenny kruszec) i jedwab (król włókien). Najnowsze odkrycie kosmetologii: Uvinul A Plus oraz SYN-Coll.

Kosmetyki LR

 

 

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii i najlepszych składników LR już od lat wyznacza kryteria

 

w dziedzinie pielęgnacji twarzy i ciała. Odkryj nasze bestsellery. 

 

 

Dobre samopoczucie każdego dnia

 

Niektóre produkty służą temu, abyś był w formie. Inne – abyś dobrze wyglądał.

 

Według LR, nie można mieć jednego bez drugiego. Feel good. Look great.

 

 

[1]
Copyright © STUDIO WIZAŻU
Powered by: Talem Technologies